proba2Wieczór muzyczny 3 marca 2005 r. zorganizowany przez uczniów klasy 2f w czytelni biblioteki szkolnej zgromadził liczne grono słuchaczy.

I Wieczór Muzyczny został przygotowany przez uczniów klasy 2f pod opieka p. Barbary Gajewskiej i p. Anny Adamczyk. Gościem był Adam Bąbik - pianino, przyjaciel Krzysia Rojka, który nie jest uczniem naszej szkoły. Koncert łączył utwory muzyki poważnej klasycznej , utwory zespołów rockowych oraz inne rodzaje muzyczne. Usłyszelismy utwory F. Chopina, W.A. Mozarta, B.Dowlasza, J. Hendrixa, M.Oldfielda, J.Kaczmarskiego, Metalliki, Blind Guardian, The Beatles, a także wiązankę walców i innych utworów muzyki rozrywkowej.

Organizatorzy i wykonawcy to: Krzysztof Rojek - gitara akustyczna, Adam Bąbik-pianino, Łukasz Zaborek - gitara elektryczna, Łukasz Sobczyszczak - akordeon. Śpiewała Monika Kasprzak. Konferansjerami byli Magdalena Król i Piotrek Salasa.

Koncert miał miejsce w przytulnej czytelni biblioteki szkolnej i zgromadził wielu nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Wszystkim bardzo się podobał, okazało się przy tym, że muzyka łączy pokolenia i warto znaleźć czas na jej słuchanie.