Samorząd Uczniowski 2022/2023

Prezydium: Jakub Trześniak, Hanna Bryguła, Karolina Okońska

Samorządy oddziałów klasowych:

  • 1A: Maksymilian Królik, Amelia Jopa, Wojciech Bolibok
  • 1B: Hanna Bryguła, Jan Stefaniak, Wiktoria Chabros
  • 1C: Patryk Popielnicki, Mikołaj Drewniak, Maja Czajka, Karolina Kujda
  • 1D: Martyna Szadura, Aleksandra Dumała, Kinga Wesołowska
  • 1i: Martyna Dziura, Paweł Asyngier, Szymon Olszewski
  • 2A: Rafał JAnulewicz, Franciszek Tatarczak, Bartosz Bednarczuk
  • 2B: Iga Dziedziura, Zuzanna Sola, Mikołaj Kamiński, Oliwia Blacha
  • 2C: Miłosz Kowalski, Gabriela Stodulska, Filip Klimek
  • 2D: Karol Świdnik, Nikola Patejuk, Maciej Żukowski
  • 2i: Szymon Michalczuk, Jakub Trześniak, Julia Włodarczyk
  • 3A: Paweł Łakota, Igor Papoerz, Krzysztof Bożek, Tomasz Gumienniak
  • 3B: Julia Piekaruś, Natalia Winiarczyk, Mateusz Bronisz
  • 3C: Jakub Wójck, Milena Wójcik, Bartosz Paluda
  • 4A: Dawid Wdowicz, Karolina Okońśka, Liliana Kiryła
  • 4B: Angelina Panasenko, Ewa Wawszczak, Alicja Tarnowska
  • 4C: Amelia Wójcik, Paulina Lipska, Maciej Dudzik


Opiekunowie: Piotr Abramowicz, Adam Kuna

Samorząd Uczniowski 2021/2022

Prezydium: Natalia Gryta, Tymon Mroczko, Kinga Gołębiowska

Gospodarze oddziałów klasowych:

  • 1A Rafał Janulewicz
  • 1B Natalia Zakaszewska
  • 1C Miłosz Kowalski
  • 1D Karol Świdnik
  • 1I Krzysztof Michałek
  • 2A: Igor Papierz
  • 2B: Julia Piekaruś
  • 2C: Wiktoria Rumczyk
  • 3A4: Dawid Wdowicz
  • 3B4: Angelina Panasenko
  • 3C4: Amelia Wójcik
  • 3A3: Sylwia Rubaj
  • 3C3: Natalia Gryta
  • 3D3: Kinga Gołębiowska

Opiekunowie: Piotr Abramowicz, Adam Kuna, Dorota Grymuza

Samorząd Uczniowski 2020/2021

Prezydium: Katarzyna Adamska, Natalia Gryta, Maciej Dudzik, Jakub Wójcik

Samorządy oddziałów klasowych:

  • 1A: Maciej Maciocha, Tomasz Gumienniak, Anna Pawlak, Julia Wiącek
  • 1B: Sandra Romanek, Julia Piekaruś, Damian Bubczyk
  • 1C: Jakub Wójcik, Bartłomiej Paluda, Kornel Szewczyk
  • 2A4: Dawid Wdowicz, Karolina Okońska, Tymon Mroczko
  • 2B4: Karol Mazurek, Angelina Panasenko, Natalia Kiejda
  • 2C4: Amelia Wójcik, Paulina Lipska, Maciej Dudzik
  • 2D4: Zuzanna Juszczuk, Grzegorz Mitruś, Aleksandra Kudeń
  • 2A3: Roksana Wrona, Zuzanna Nóżka, Anna Barabas
  • 2C3: Natalia Gryta, Hubert Tworkowski, Zuzanna Najda
  • 2D3: Kinga Gołębiowska, Wiktor Frączek, Julia Sobczyszczak
  • 3A: Kacper Śliwa, Szymon Górski, Antola Sadło, Piotr Trochonowicz
  • 3B: Aleksandra Pawłowska, Nina Winiarczyk, Kornelia Kędzierska, Paulina Kiecana
  • 3C: Katarzyna Adamska, Dominika Wasiuk, Dawid Szostak

Opiekunowie: Piotr Abramowicz, Adam Kuna, Dorota Grymuza

Samorząd Uczniowski 2019/2020

Prezydium Katarzyna Adamska, Natalia Szutko, Maciej Dudzik, Natalia Gryta

Samorządy oddziałów klasowych:

  • 1A4: Antoni Lipowski, Karolina Okońska, Liliana Kiryła
  • 1B4: Julia Młynarska, Karol Mazurek, Natalia Kiejda
  • 1C4: Daniel Banaszek, Paulina Lipska, Maciej Dudzik
  • 1D4: Zuzanna Juszczuk, Grzegorz Mitruś, Aleksandra Kudeń
  • 1A3: Sylwia Rubaj, Paulina Solarska, Filip Wawrzycki
  • 1C3: Hubert Tworkowski, Natalia Gryta, Zuzanna Najda
  • 1D3: Dominika Dudek, Kinga Gołębiowska
  • 2A: Wiktoria Perlińśka, Mateusz Kowal, Aleksandra Skainowska
  • 2B: Paulina Kiecana, Julia Kais, Kornelia Kędzierska, Weronika Buda
  • 2C: Katarzyna Adamska, Natalia Pomorska, Paulina Teper
  • 2D: Aleksandra Pawłowska, Gabriela Łukaszuk, Urszula Stawinoga
  • 3A: Natalia Szutko, Natalia Czaus, Marcin Skic
  • 3A1: Michał Mirosław, Maja Ziółkowska, Julita Kulik
  • 3C: Gabriela Szczepanowska, Laura Bogusz

Opiekunowie: Mariola Chwedoruk-Fil, Piotr Abramowicz, Adam Kuna

Samorząd Uczniowski 2018/2019

Prezydium: Natalia Szutko, Nina Winiarczyk, Paulina Kiecana

Samorządy oddziałów klasowych:

  • 1A: Jakub Adamczyk, Aleksandra Skainowska, Oliwia Smutek
  • 1B: Nina Winiarczyk, Kornelia Kędzierska, Julia Kais
  • 1C: Dominika Wasiuk, Dawid Szostak, Natalia Pomorska
  • 1D: Katarzyna Garbacik, Aneta Gajewska, Ines Błąkała
  • 2A: Piotr Jasielski, Natalia Szutko, Miłosz Lipiński
  • 2A1: Michał Mirosław, Maja Ziółkowska, Julia Kulik
  • 2B: Laura Bogusz, Kamila Grzeszczuk
  • 2C: Gabriela Szczepanowska, Zuzanna Szymanowska, Małgorzata Jurczuk
  • 3A: Aleksandra Wronowska, Daniel Sznajder, Dominika Przytuła
  • 3B: Sandra Doluk, Ilona Borek, Zofia Klimczak, Magdalena Pachuta
  • 3C: Arkadiusz Woźniak, Aleksandra Kubiś, Weronika Pawłowska
  • 3D: Karolina Czubak, Ignacy Gutowski, Rafał Maśliński

Opiekunowie: Dorota Grymuza, Piotr Abramowicz, Adam Kuna

Samorząd Uczniowski 2017/2018

Prezydium: Kamila Gnyp, Daniel Sznajder, Rafał Maśliński

Samorządy oddziałów klasowych:

  • 1A: Natalia Szutko, Piotr Jasielski, Miłosz Lipiński
  • 1A1: Michał Mirosław, Maja Ziółkowska, Gabriela Nowak
  • 1B: Laura Bogusz, Karolina Biszkont
  • 1C: Gabriela Szczepanowska, Zuzanna Szymanowska, Małgorzata Jurczuk
  • 2A: Aleksandra Wronowska, Daniel Sznajder, Dominika Przytuła
  • 2B: Daria Niziołek, Magdalena Pachuta, Zosia Klimczak
  • 2C: Bartek Makaj, Oliwia Tyburcy, Kornel Bender
  • 2D: Weronika Serafin, Maria Leniart, Nikoletta Sitkowska
  • 2E: Ignacy Gutkowski, Krystian Suryś, Rafał Maśliński
  • 3A: Kamila Gnyp, Sara Pastusiak
  • 3C: Jagoda Borecka, Brandan Augustin, Jakub Budzyński
  • 3D: Justyna Litwin, Agata Rawska, Edyta Podlodowska

Opiekunowie: Dorota Grymuza, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2016/2017

Prezydium: Kamila Gnyp, Joanna Reps, Maria Leniart

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Karolina Czubak, Dominika Przytuła, Daniel Sznajder, Kacper Zdunek, Piotr Solski, Dominik Góreczny, Kinga Dębiec, Patrycja Oleszek, Weronika Kalita, Paulina Zarosińska, Hubert Warda, Kornel Bender, Arkadiusz Woźniak, Gabriela Wójcik, Daria Niziołek, Olga Konarska, Ignacy Gutowski, Krzysztof Hołub, Zofia Klimczak Obsługa fotograficzna imprez szkolnych: Martyna Szutko, Magdalena Pachuta Obsługa sprzętu nagłaśniającego: Jan Meksuła, Bartosz Sterniczuk
Opiekunowie: Dorota Grymuza, Piotr Abramowicz, Lidia Grobel-Wiśniewska

Samorząd Uczniowski 2015/2016

Prezydium: Weronika Pigiel, Łucja Mucha
Opiekunowie: Józef Jaśkowski, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2014/2015

Prezydium: Mateusz Romak, Weronika Pigiel, Wiktoria Pastwa, Patryk Lis
Opiekunowie: Gabriela Kowalczyk, Magdalena Wnuk

Samorząd Uczniowski 2013/2014

Prezydium: Aneta Fabian, Weronika Szolc, Sylwia Drwal

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Mateusz Romak, Małgorzata Derek, Jakub Frelas, Kamila Jaworska, Emila Kuźniecowicz, Klaudia Jankowska, Jolanta Kołodziejczyk - Wiktoria Pastwa, Gabrysia Sobiesiak, Rafał Tchórzewski, Jolanta Jędrych, Paulina Płonka, Martyna Krasoń, Adrianna Czeczko, Jakub Kosmala, Paulina Torój, Weronika Szolc,Elwira Pawluk, Katarzyna Jarząbek, Sylwia Drwal, Mateusz Olech, Weronika Kasperek, Katarzyna Charytanowicz, Karolina Drozd, Angelika Świetlicka, Julia Podolska, Natalia Leszczyńska, Ola Wołodźko, Zuzanna Nowakowska, Sylwia Królik, Kaja Kuś, Karolina Kret, Ola Gąsiorowska, Monika Socha
Opiekunowie: Lidia Grobel-Wiśniewska, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2012/2013

Prezydium: Karolina Kret,
Opiekunowie: Gabriela Kowalczyk, Anna Łukasik, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2011/2012

Prezydium: Karolina Kret

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Arkadiusz Cimek, Aleksandra Chyła, Magdalena Haciuk, Julia Podolska, Wioleta Ignasiak, Aleksandra Wołodźko , Jakub Motaj, Kaja Kuś, Sylwia Królik, Karolina Kret, Joanna Jones, Paulina Dziewulska, Wojciech Czajkowski, Dagmara Pigiel, Monika Kowalczyk, Aleksandra Łykus, Natalia Berent, Dawid Stefaniszyn, Michał Rak, Paweł Nowomiński, Karolina Zaborowska, Małgorzata Gosek, Jakub Chodacznik, Grzegorz Gosek, Maciej Łukawski, Ewa Michalik, Dominik Chmielewski, Karolina Ścibior, Sylwia Żak, Szymon Tarkowski, Karolina Olszewska, Tomasz Okapa, Izabela Milanowska, Ewa Zygadlewicz, Patrycja Syta, Kinga Rozwód, Agnieszka Karman
Opiekunowie: Lidia Grobel, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2010/2011

Prezydium: Agnieszka Karman

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Artur Sołtan, Paweł Siwek, Monika Kowalczyk, Natalia Góralska, Lena Różańska, Michał Martyna, Michał Rak, Agnieszka Szwałek, Joanna Ostrowska, Karolina Zaborowska, Alicja Przytuła, Maciej Łukawski, Małgorzata Gosek, Dominik Chmielewski, Urszula Garlińska, Aneta Dziewulska, Weronika Kowalczyk, Ewa Michalik, Patrycja Syta, Agnieszka Karman, Kinga Rozwód, Aleksandra Plewko, Szymon Tarkowski, Sylwia Żak, Mazurek, Aleksandra Wójcik, Izabela Milanowska, Patrycja Siłuch, Dominika Żmurek, Igor Gontarz, Paulina Futa, Karolina Chyła, Katarzyna Ławnik, Magdalena Harytanowicz, Adriana Bajak, Iga Zarzycka, Anna Pasicz, Patrycja Wlizło, Katarzyna Olejnik, Sylwia Parada, Radosław Pawłowski, Karolina Kobiałka, Michał Sadło
Opiekunowie: Lidia Grobel, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2009/2010

Prezydium: Agnieszka Karman

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Aneta Dziewulska, Urszula Garlińska, Weronika Kowalczyk, Ewa Michalik, Katarzyna Leszczyńska, Kinga Rozwód, Patrycja Syta, Aleksandra Plewko, Szymon Tarkowski, Jakub Kalita, Kamil Błaszczak, Aleksandra Wójcik, Mateusz Maj, Damian Kwiatkowski, Dominika Żmurek, Igor Gontarz, Anastazja Gładysz, Magdalena Harytanowicz, Anna Adamiec, Katarzyna Ławnik, Patrycja Wlizło, Anna Posicz, Katarzyna Olejnik, Sylwia Parada, Karolina Pawelec, Adrian Kopiuk, Karolina Kobiałka, Konrad Żuchowicz, Katarzyna Jasińska, Marlena Czechowska, Adam Kuna, Edyta Strumidło, Michał Wypych, Alicja Winiarska, Magdalena Zawada, Agata Aleksandrowicz, Kamila Król, Monika Kłysiak, Bartłomiej Bieniek, Katarzyna Borowicz,
Opiekunowie: Lidia Grobel, Gabriela Kowalczyk, Józef Jaśkowski