podstrony 1 LO

Brąz i dwa srebrne krążki w siatkówce plażowej

29 maja odbyła się powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiły się: Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej, II Liceum Ogólnokształcące, Zespól Szkół Nr 1 oraz nasze Liceum.

Zawody rozegrano na obiekcie II Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku. Nasi chłopcy w składzie: Gracjan Pawłowski - kapitan, Antoni Lemieszek oraz Krzysztof Żuk zajęli III miejsce. II miejsce z kwalifikacją do etapu rejonowego wywalczyły dziewczęta: Natalia Stachyra - kapitan, Magdalena Wróbel, Nina Winiarczyk oraz Kinga Wesołowska. Półfinały odbyły się 4 czerwca na obiektach Parku Avia. Nasze zawodniczki (Magdalena Wróbel - kapitan, Nina Czepielewska oraz Kinga Wesołowska) wróciły ze srebrnym medalem. Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunce, p. Lidii Grobel-Wiśniewskiej.