podstrony 1 LO

4 grudnia nasi pływacy uczestniczyli w wojewódzkiej Licealiadzie. Zawody, w których udział wzięło 18 najlepszych szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego odbyły się na pływalni Aqua Lublin. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Szulierz, Emil Krzykała, Konrad Nazarczuk, Bartek Bielak, Filip Figurski, Mateusz Kozieł, Szymon Poleszak i Filip Staniak zajęła wysokie 6 miejsce w sztafecie 6x25m stylem dowolnym.

W startach indywidualnych największy sukces odniósł  Emil Krzykała, który został mistrzem województwa na dystansie 50m stylem motylkowym, natomiast Michał Szulierz na dystansie 50m stylem dowolnym uplasował się na 6 miejscu. Naszą szkołę w startach indywidualnych reprezentowali również Ania Barabas 50m stylem dowolnym oraz Konrad Nazarczuk 50m stylem grzbietowym. Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy i  składamy  ogromne gratulacje. Opiekunem zespołu była pani Jolanta Kołodziejczyk.