podstrony 1 LO

Bieszczady Challenge klasy 1i

Bieszczady Challenge klasy 1i to niezapomniane przeżycie, które odbyło się w dniach 10-12 czerwca. To wydarzenie łączyło wędrówkę po malowniczych Bieszczadach z różnymi zajęciami na świeżym powietrzu.

Uczniowie wyruszyli w podróż przez gęste lasy Bieszczad, mierząc się z nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi i nierównym terenem. Byliśmy testowani nie tylko przez wymagające szlaki turystyczne, ale także deszczową pogodę, która dodała dodatkowego poziomu trudności wyzwaniu. Jednak deszcz nie zepsuł nam nastroju!

Jedną z atrakcji była możliwość przepłynięcia jachtami po wodach Soliny. Kolejną emocjonującą aktywnością, która sprawiła uczestnikom wiele radości, był spływ kajakowy. Żeglowanie po krętej rzece oraz odkrywanie ukrytych zatoczek i jaskiń dodało tej wyprawie poczucia eksploracji i przygody, jeszcze bardziej wzbogacając ogólne wrażenia.

Bieszczady Challenge to nie było tylko wyzwanie fizyczne; była to także podróż do samopoznania i koleżeństwa. Wspólne doświadczenia i trudności zbliżyły uczestników do siebie, tworząc więzi, które jak mamy nadzieję, przetrwają całe życie.

Opiekę nad uczniami sprawowali państwo A. Burek i A. Lagos.