podstrony 1 LO

1/2 finałów wojewódzkich w tenisie stołowym

19 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach odbyła się 1/2 finałów wojewódzkich w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.

Do tego etapu oprócz naszej szkoły, w kategorii chłopców zakwalifikowało się osiem szkół m.in. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie, II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie, Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku, I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie, Liceum Ogólnokształcące w Siedliszczu, Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie oraz Zespół Szkół Zawodowych NR 1i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie.

Nasza drużyna w składzie: Kacper Prokop - kapitan, Bogusz Skuza oraz Filip Wroński zajęła V miejsce w rejonie.

Gratulujemy chłopakom i ich opiekunce p. L. Grobel-Wiśniewskiej