podstrony 1 LO

Sportowe walentynki

14 i 15 lutego upłynęły dla naszych uczniów pod znakiem sportu.

14 lutego w naszej szkole odbyła się 1/2 wojewódzkich finałów w piłce siatkowej dziewcząt. Do zawodów zakwalifikowały się drużyny z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie, I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie oraz II LO i I LO ze Świdnika.

Nasza drużyna w składzie Karolina Kanclerz - kapitan, Magdalena Wróbel, Aleksandra Kochalska, Natalia Stachyra, Dominika Chyrchel, Anastazja Gągol, Patrycja Szyfer, Karolina Śliwińska, Oliwia Chrześcijanek, Alicja Kocyła, Kinga Wesołowska i Nina Czepielewska po meczach fazy grupowej, walczyła i wygrała mecz o trzecie miejsce. 

Z kolei 15 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Piaskach rozegrano powiatową Licealiadę w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów zgłosiły się drużyny Zespołu Szkół w Piaskach oraz II LO, ZS Nr 1 i I LO ze Świdnika. Po rozegraniu meczy systemem "każdy z każdym" nasi chłopcy: Miłosz Kowalski - kapitan, Maksymilian Mazur, Mikołaj Stasiak, Igor Maluga, Wojciech Lewczyk, Filip Wroński, Edwin Mościcki, Ignacy Guz, Kacper Prokop, Kamil Sidor, Sebastian Zieliński, Ignacy Marcinek, Antoni Lemieszek, Gracjan Pawłowski, Karol Świdnik zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do 1/2 zawodów wojewódzkich.

Gratulujemy zawodnikom i trenerce p. L. Grobel-Wiśniewskiej