21 i 23 lutego upłynęły w naszej szkole pod znakiem koszykówki. W rozgrywkach dziewcząt udział wzięły trzy szkoły powiatowe: Zespół Szkół  NR1, II Liceum Ogólnokształcące oraz I Liceum Ogólnokształcące.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Winiarczyk , Alicja Łagód, Aleksandra Dumała, Sofia Lutskova, Kinga Wesołowska, Karolina Śliwińska, Anna Pawlak, Natalia Stachyra, Dominika Chyrchel, Małgorzata Smolak, Iga Barczewska i Karolina Kanclerz wywalczyła II miejsce.

Do zmagań chłopców przystąpiło pięć zespołów: PCEZ, Zespół Szkół NR1 w Świdniku, Zespół Szkół w Piaskach, II Liceum Ogólnokształcące i I Liceum Ogólnokształcące.

Nasza drużyna (Jan Cholewa, Korneliusz Szewczyk, Kacper Leziak, Krzysztof Gągoł, Kacper Kucharski, Marcin Górski, Kamil Sidor, Daniel Banaszek, Paweł Knap, Gracjan Pawłowski, Ignacy Marcinek, Igor Papierz i Mikołaj Stasiak) wygrała dwa mecze awansując do finału rozgrywek. W meczu finałowym z PCEZ chłopcy  zremisowali  a następnie w dogrywce po zaciętej walce ostatecznie przegrali mecz zajmując tym samym 2 miejsce.

Gratulujemy naszym sreberkom i ich opiekunce pani Jolancie Kołodziejczyk.