Samorząd Uczniowski 2017/2018

Prezydium: Kamila Gnyp, Daniel Sznajder, Rafał Maśliński

Samorządy oddziałów klasowych:
1A: Natalia Szutko, Piotr Jasielski, Miłosz Lipiński
1A1: Michał Mirosław, Maja Ziółkowska, Gabriela Nowak
1B: Laura Bogusz, Karolina Biszkont
1C: Gabriela Szczepanowska, Zuzanna Szymanowska, Małgorzata Jurczuk
2A: Aleksandra Wronowska, Daniel Sznajder, Dominika Przytuła
2B: Daria Niziołek, Magdalena Pachuta, Zosia Klimczak
2C: Bartek Makaj, Oliwia Tyburcy, Kornel Bender
2D: Weronika Serafin, Maria Leniart, Nikoletta Sitkowska
2E: Ignacy Gutkowski, Krystian Suryś, Rafał Maśliński
3A: Kamila Gnyp, Sara Pastusiak
3C: Jagoda Borecka, Brandan Augustin, Jakub Budzyński
3D: Justyna Litwin, Agata Rawska, Edyta Podlodowska
Opiekunowie: Dorota Grymuza, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2016/2017

Prezydium: Kamila Gnyp, Joanna Reps, Maria Leniart

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Karolina Czubak, Dominika Przytuła, Daniel Sznajder, Kacper Zdunek, Piotr Solski, Dominik Góreczny, Kinga Dębiec, Patrycja Oleszek, Weronika Kalita, Paulina Zarosińska, Hubert Warda, Kornel Bender, Arkadiusz Woźniak, Gabriela Wójcik, Daria Niziołek, Olga Konarska, Ignacy Gutowski, Krzysztof Hołub, Zofia Klimczak Obsługa fotograficzna imprez szkolnych: Martyna Szutko, Magdalena Pachuta Obsługa sprzętu nagłaśniającego: Jan Meksuła, Bartosz Sterniczuk
Opiekunowie: Dorota Grymuza, Piotr Abramowicz, Lidia Grobel-Wiśniewska

Samorząd Uczniowski 2015/2016

Prezydium: Weronika Pigiel, Łucja Mucha
Opiekunowie: Józef Jaśkowski, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2014/2015

Prezydium: Mateusz Romak, Weronika Pigiel, Wiktoria Pastwa, Patryk Lis
Opiekunowie: Gabriela Kowalczyk, Magdalena Wnuk

Samorząd Uczniowski 2013/2014

Prezydium: Aneta Fabian, Weronika Szolc, Sylwia Drwal

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Mateusz Romak, Małgorzata Derek, Jakub Frelas, Kamila Jaworska, Emila Kuźniecowicz, Klaudia Jankowska, Jolanta Kołodziejczyk - Wiktoria Pastwa, Gabrysia Sobiesiak, Rafał Tchórzewski, Jolanta Jędrych, Paulina Płonka, Martyna Krasoń, Adrianna Czeczko, Jakub Kosmala, Paulina Torój, Weronika Szolc,Elwira Pawluk, Katarzyna Jarząbek, Sylwia Drwal, Mateusz Olech, Weronika Kasperek, Katarzyna Charytanowicz, Karolina Drozd, Angelika Świetlicka, Julia Podolska, Natalia Leszczyńska, Ola Wołodźko, Zuzanna Nowakowska, Sylwia Królik, Kaja Kuś, Karolina Kret, Ola Gąsiorowska, Monika Socha
Opiekunowie: Lidia Grobel-Wiśniewska, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2012/2013

Prezydium: Karolina Kret,
Opiekunowie: Gabriela Kowalczyk, Anna Łukasik, Piotr Abramowicz

Samorząd Uczniowski 2011/2012

Prezydium: Karolina Kret

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Arkadiusz Cimek, Aleksandra Chyła, Magdalena Haciuk, Julia Podolska, Wioleta Ignasiak, Aleksandra Wołodźko , Jakub Motaj, Kaja Kuś, Sylwia Królik, Karolina Kret, Joanna Jones, Paulina Dziewulska, Wojciech Czajkowski, Dagmara Pigiel, Monika Kowalczyk, Aleksandra Łykus, Natalia Berent, Dawid Stefaniszyn, Michał Rak, Paweł Nowomiński, Karolina Zaborowska, Małgorzata Gosek, Jakub Chodacznik, Grzegorz Gosek, Maciej Łukawski, Ewa Michalik, Dominik Chmielewski, Karolina Ścibior, Sylwia Żak, Szymon Tarkowski, Karolina Olszewska, Tomasz Okapa, Izabela Milanowska, Ewa Zygadlewicz, Patrycja Syta, Kinga Rozwód, Agnieszka Karman
Opiekunowie: Lidia Grobel, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2010/2011

Prezydium: Agnieszka Karman

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Artur Sołtan, Paweł Siwek, Monika Kowalczyk, Natalia Góralska, Lena Różańska, Michał Martyna, Michał Rak, Agnieszka Szwałek, Joanna Ostrowska, Karolina Zaborowska, Alicja Przytuła, Maciej Łukawski, Małgorzata Gosek, Dominik Chmielewski, Urszula Garlińska, Aneta Dziewulska, Weronika Kowalczyk, Ewa Michalik, Patrycja Syta, Agnieszka Karman, Kinga Rozwód, Aleksandra Plewko, Szymon Tarkowski, Sylwia Żak, Mazurek, Aleksandra Wójcik, Izabela Milanowska, Patrycja Siłuch, Dominika Żmurek, Igor Gontarz, Paulina Futa, Karolina Chyła, Katarzyna Ławnik, Magdalena Harytanowicz, Adriana Bajak, Iga Zarzycka, Anna Pasicz, Patrycja Wlizło, Katarzyna Olejnik, Sylwia Parada, Radosław Pawłowski, Karolina Kobiałka, Michał Sadło
Opiekunowie: Lidia Grobel, Jolanta Kołodziejczyk, Józef Jaśkowski

Samorząd Uczniowski 2009/2010

Prezydium: Agnieszka Karman

Samorządy oddziałów klasowych jako członkowie SU:
Aneta Dziewulska, Urszula Garlińska, Weronika Kowalczyk, Ewa Michalik, Katarzyna Leszczyńska, Kinga Rozwód, Patrycja Syta, Aleksandra Plewko, Szymon Tarkowski, Jakub Kalita, Kamil Błaszczak, Aleksandra Wójcik, Mateusz Maj, Damian Kwiatkowski, Dominika Żmurek, Igor Gontarz, Anastazja Gładysz, Magdalena Harytanowicz, Anna Adamiec, Katarzyna Ławnik, Patrycja Wlizło, Anna Posicz, Katarzyna Olejnik, Sylwia Parada, Karolina Pawelec, Adrian Kopiuk, Karolina Kobiałka, Konrad Żuchowicz, Katarzyna Jasińska, Marlena Czechowska, Adam Kuna, Edyta Strumidło, Michał Wypych, Alicja Winiarska, Magdalena Zawada, Agata Aleksandrowicz, Kamila Król, Monika Kłysiak, Bartłomiej Bieniek, Katarzyna Borowicz,
Opiekunowie: Lidia Grobel, Gabriela Kowalczyk, Józef Jaśkowski