Przegląd artykułów w miesiącu

Wrzesień 2020

Aktualności
1671

Czas integracji

Pierwszy miesiąc nauki za nami. Był on szczególnie ważny dla uczniów klas pierwszych, dla których wszystko było nowe- szkoła, klasa, nauczyciele ale też nowa rzeczywistość, zresztą jak dla nas wszystkich w czasach pandemii. Wychowawcy klas pierwszych... czytaj więcej..

Aktualności
804

Fizyka w kuchni. Najnowsza akcja plakatowa

Fizyka jako jedna z jedna z nauk ścisłych stanowi bardzo ważny, choć stosunkowo rzadko zauważalny aspekt naszej codzienności. Dlatego nauczycielka fizyki p. A. Ziętek przygotowała nową akcję plakatową „Fizyka w kuchni”. Czego się z niej dowiemy? M... czytaj więcej..

Aktualności
285

16 najlepszych szkół z całej Polski pracuje nad wdrożeniem programu „#CYBERMILzklasą”

Trwa pierwsza konferencja poświęcona założeniom uruchomionego przez Ministerstwo Obrony Narodowej „Programu #CYBERMILzklasą ”. Minister Mariusz Błaszczak zainaugurował program skierowany do uczniów szkół średnich już 3 lipca. W projekcie bierze udzia... czytaj więcej..

Aktualności
308

Stypendyści Nagrody Starosty odebrali gratulacje

28 września stypendyści odebrali z rąk starosty powiatu świdnickiego listy gratulacyjne. I Liceum reprezentowali Ewelina Burzak i Dawid Wdowicz. Towarzyszył im dyrektor szkoły pan Stanisław Stefańczyk. Ewelina to uczennica klasy biologicznej trzyl... czytaj więcej..

Aktualności
2426

W nagrodę spacerkiem do Krzesimowa

2A3 zeszły rok zakończyła ze średnią ocen 4,43. W tym roku dzięki sponsorowi – Staroście Powiatu Świdnickiego panu Łukaszowi Reszce uczniowie wraz z wychowawczynią p. L. Grobel-Wiśniewską i p. B. Stypińską wybrali się na siedemnastokilometrowy rajd p... czytaj więcej..

Aktualności
356

17 września. Pamiętamy …

Pamiętając o wydarzeniach z 17 września 1939 pierwszoklasiści z klasy humanistycznej pod opieką nauczyciela historii p. T. Kasperka wzięli udział w oficjalnych uroczystościach przy Grobie Nieznanego Żołnierza   Foto Świdnik Wysokich Lotów... czytaj więcej..

Aktualności
482

Komunikat dla rodziców

Szanowni Państwo, zapraszam na zebrania organizacyjne wg. harmonogramu: 14 września 2020 (poniedziałek), 16.30 – Spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas II po szkole podstawowej w sali gimnastycznej. Bezpośrednio po tym spotkan... czytaj więcej..

Aktualności
1121

Nareszcie w szkole

Ruszył nowy rok szkolny. W I Liceum rozpoczęło go 361 uczniów. Dyrekcja i wychowawcy zrezygnowali jednak z uroczystej inauguracji. Spotkali się z młodzieżą, aby szczegółowo omówić zasady bezpieczeństwa sanitarnego i uczulić na odpowiedzialną postawę ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl