Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2019

Aktualności
2337

W siatkówkę plażową są niepokonani

28 i 29  maja na obiektach sportowych II LO w Świdniku odbyła się Licealiada rejonowa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje w składzie: Daria Nowicka, Gabrysia Szczepanowska i Amelka Mańka oraz Krystian Gryglicki, Krysti... czytaj więcej..

Aktualności
3591

Zwycięstwo Hiszpanii. XV edycja Eurolicealiady za nami

24 maja w naszej szkole odbyła się 15 edycja Eurolicealiady. Uczniowie podczas pięciominutowej prezentacji mieli w jak najbardziej kreatywny i twórczy sposób przedstawić wybrane przez siebie państwo europejskie. W tym roku uczestnicy imprezy przypraw czytaj więcej..

Aktualności
940

Kameralne spotkanie z poetą Jackiem Bierutem

Humaniści z I LO od wielu lat biorą udział w Lubelskim Festiwalu Poetyckim, realizowanym przez Dom Słów Ośrodka "Brama Grodzka - Teatr NN". Festiwal jest płaszczyzną do rozmów o poezji, spotkań z poetami, ale też różnorodnych działań społeczno-artyst... czytaj więcej..

Aktualności
1435

Ciekawe spotkania z poezją. Świdnicki Festiwal Poezji

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaproponowała mieszkańcom Świdnika niecodzienne wydarzenia kulturalne. Odbyły się one w ramach Świdnickiego Festiwalu Poezji. 23 maja zespół w składzie: Weronika Kucharska, Paulina Kiecana, Nina Winiarczyk i Ada... czytaj więcej..

Aktualności
1517

Klasa „Bronka” potwierdzona! I Liceum po raz kolejny liderem

22 maja w gmachu WSEI w Lublinie odbyła się długo wyczekiwana gala podsumowująca siódmą edycję Projektu Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” i Konkursu „Lider Innowacji 2018”. Do projektu przystąpiło w tym roku ponad 30 szkół z województwa lubelskie czytaj więcej..

Aktualności
2499

Młodzieżowa Rada Miasta na Wiejskiej

W piątek, 17 maja odbyła się wycieczka do Sejmu i Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Jej organizatorem był koordynator MRM, p. Bartłomiej Pawłowicz. W wycieczce udział wzięli także przedstawiciele Rady Seniorów i Rady Miasta, radny p. Marcin Magier... czytaj więcej..

Aktualności
477

Oniryczno - transowe spotkanie z baśniami braci Grimm

Czwartkowy wieczór pasjonaci teatru spędzili w lubelskim Teatrze Osterwy na niezwykłym spektaklu Remigiusza Brzyka, który pokazał baśnie braci Grimm w nowej odsłonie. Spektakl wymagał od widzów nowego spojrzenia na znane od dzieciństwa baśnie. Ludzki... czytaj więcej..

Aktualności
381

Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W ostatnim dniu kwietnia młodzież i nauczyciele zebrali się na uroczystym apelu upamiętniającym 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Prowadzący apel odczytali Preambułę Ustawy Zasadniczej z 3 Maja 1791 roku, przedstawili najważniejsze jej post... czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl