Przegląd artykułów w miesiącu

Luty 2019

Aktualności
8846

Bezdomne psy i koty będą miały pełne brzuszki. XIII Dzień Zwierzoluba przeszedł do historii

Aby obejrzeć parodię „Królewna Śmieszka i sześciu krasnoludków” uczniowie  i absolwenci ILO oraz gimnazjaliści z „Jedynki” przynieśli ogromne ilości karmy. Ze sprzedaży ciast uzbierali dodatkowo rekordowe 741 zł – całą kwotę przeznaczyli na zaku... czytaj więcej..

Aktualności
1402

Z rejonu wrócili ze srebrem

26 lutego w hali sportowej MOSiR w Chełmie, odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna w składzie Dawid Szostak, Jan Grzesiak, Michał Mirosław, Kamil Kiszczuk, Damian Czerniak, Krystian Gryglicki, Rafał Maśliński, Krysti... czytaj więcej..

Aktualności
662

Ruszyli z przygotowaniami do rundy wiosennej

Gościliśmy dziś piłkarzy trzecioligowej Avii, którzy w hali sportowej naszej szkoły odbyli testy szybkościowe. Miło nam, że mogliśmy pomóc im w przygotowaniach do rundy wiosennej. Jesteśmy także otwarci na podobną współpracę w przyszłości. Powodzenia... czytaj więcej..

Aktualności
11825

Polonez, czerwony dywan, oskarowa gala … Studniówka 2019

Kilka minut po godzinie 20tej, w sobotę 9 lutego wybrzmiało tradycyjne „poloneza czas zacząć”. Licealiści z „Bronka” rozpoczęli studniówkę. Sala gimnastyczna ILO zamieniła się na tę noc w Dolby Theatre Holywood. Aby odebrać specjalne Oskarowe wyróżni... czytaj więcej..

Aktualności
3265

Licealiada tym razem w hali sportowej „Bronka”. Gospodarze zgarnęli wszystko

W dniach 7 – 8 lutego w hali sportowej naszego Liceum odbyła się powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że obydwa zespoły gospodarzy zwyciężyły w turnieju i tym samym i uzyskały prawo start... czytaj więcej..

Aktualności
1485

A może na ferie na Karaiby? Lekcja otwarta z języka angielskiego

W piątek 8 lutego odbyła się ciekawa otwarta lekcja angielskiego o Gwadelupie. Wzięli w niej udział uczniowie klas pierwszych i trzecich naszego LO. Pan Marcin Paśnikowski, który w styczniu uczestniczył w kursie "A Classroom with a Door to the World"... czytaj więcej..

Aktualności
5879

Święto Patrona Szkoły dramowo i energetycznie

W 57 rocznicę śmierci Władysława Broniewskiego w I Liceum odbyło się ważne coroczne Święto Patrona Szkoły. Od trzech lat nauczyciele języka polskiego zachęcają młodzież do teatralnej formuły uroczystości. Pierwszoklasiści mają za zadanie zrealizować ... czytaj więcej..

Aktualności
744

Emilka Szalak Najpopularniejszym Sportowcem Świdnika w 2018 roku w kategorii „Junior”

Podczas III Świdnickiego Balu Sportu organizowanego przez Stowarzyszenie Sportowy Świdnik ogłoszono laureatów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Świdnika w 2018 roku. Niezwykle miło nam poinformować, że w kategorii „Junior” Sportowcem Roku z... czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl