Przegląd artykułów w miesiącu

Maj 2018

Aktualności
2082

Ekologia wokół nas. Akcja streetartowa w Bronku

30 maja uczniowie klasy 2D z nauczycielką biologii p. A. Dudek pozostawili na chodnikach Świdnika ekologiczne hasła. W ten sposób rozpoczęła się realizacja kolejnych działań w ramach projektu ekologicznego finansowanego przez WFOŚiGW w Lublinie. D... czytaj więcej..

Aktualności
5797

Przedszkolaki będą trzymać dobrą formę

24 maja, w ramach akcji „Trzymaj dobrą formę”, zostały przeprowadzone zajęcia dla dzieci z przedszkola „Kubuś Puchatek”. Uczennice klasy 2d, Nikola Sitkowska i Weronika Serafin, wraz z opiekunkami, panią Agnieszka Dudek i panią Katarzyną Paszko, przy czytaj więcej..

Aktualności
1743

Zapracowani biolodzy z Bronka

Po raz kolejny już p. A. Dudek oraz uczennice klasy 2D, Nikola i Weronika, spotkały się z uczniami Gimnazjum nr 1 na warsztatach biologicznych. 24 maja gościła ich klasa 3A , a 25 maja klasa 3D. Uczniowie wzięli udział w pogadance dotyczącej budowy i... czytaj więcej..

Aktualności
11447

Wygrały Włochy, Rosja i Holandia. Projekt EuroLicealiada 2018

25 maja po raz czternasty w ILO odbył się projekt edukacyjny Eurolicealiada. W 14 edycji tej imprezy wzięło udział 12 zespołów z klas pierwszych i drugich. Uczniowie mieli za zadanie w sposób ciekawy i kreatywny zaprezentować wybrany przez siebie kra czytaj więcej..

Aktualności
8135

Uroczyste rozstrzygnięcie XIII Powiatowego Konkursu Historycznego „Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości”

Konkursy politologiczne i historyczne są tradycją ILO. W tym roku tematem przewodnim XIII edycji konkursu, który odbył się 25 kwietnia było „Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Patronat honorowy objęli nad nim Starosta Powiatu Świdnicki... czytaj więcej..

Aktualności
5431

Sąd otwarty dla licealistów

23 maja uczniowie z zajęć rozszerzonych z wiedzy o społeczeństwie mogli zwiedzić Sąd Rejonowy w Świdniku. Młodzież miała możliwość zobaczyć, jak funkcjonuje sąd, gdzie interesanci mogą się zgłaszać ze swoimi sprawami, jak wygląda sala rozpraw sądowyc czytaj więcej..

Aktualności
13126

Trzymaj dobrą formę. Projekt z zakresu dietetyki i zdrowia psychicznego

23 maja w ILO po raz pierwszy został zrealizowany projekt „Trzymaj dobrą formę”. Ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie prawidłowych zachowań żywieniowych, dbałości o rozwój intelektualny i psychiczny oraz aktywnego wypoczynku. W B czytaj więcej..

Aktualności
21498

Uczniowie Bronka na Digital Youth Forum

17 maja 2018 uczniowie Patrycja Duda P, Paulina Jones, Adrian Kwiatkowski, Paweł Rasiński, Wojtek Sarnowski, Kuba Smarzewski, Joachim Wałęga, Kuba Wieczorek i Julka Żurek oraz ich nauczyciel informatyki p. Łukasz Run wzięli udział w corocznej ogólnop czytaj więcej..

Aktualności
18203

Drzwi Otwarte „Bronka”. Do zobaczenia we wrześniu

17 maja I LO otworzyło drzwi dla gimnazjalistów. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Bronka odkrywali przed trzecioklasistami nie tylko ciekawostki naukowe ale także atmosferę ILiceum. Gimnazjaliści mogli dokonywać operacji na otwartym sercu, sprawdzić czytaj więcej..

Aktualności
2743

Sobota na Roztoczu czyli o kolejnym projekcie kółka geograficzno - turystycznego

Sobotę 5 maja uczniowie z kółka geograficzno -turystycznego spędzili aktywnie ze swoim opiekunem p. A. Kuną na pięknym Roztoczu. Podczas krótkiego ale intensywnego wyjazdu miłośnicy turystyki mieli okazję podziwiać Rezerwat "Nad Tanwią" gdzie możemy ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl