Przegląd artykułów w miesiącu

Styczeń 2018

Aktualności
22087

Poloneza czas zacząć …. Studniówka 2018

27 stycznia punktualnie o 20.00 w I Liceum rozpoczął się bal studniówkowy. Po przepięknych, pełnych ciepłych słów życzeniach skierowanych do wychowawców i polonezie uczniowie zaprezentowali walca. Potem wszyscy bawili się przy różnorodnych konkure... czytaj więcej..

Aktualności
951

Wysoki poziom dwóch uczniów w Olimpiadzie Języka Angielskiego. Czekamy na wyniki

Uczniowie I LO Andrzej Małek z kl.3a i Michał Ciozda z kl.3c dotarli do części ustnej etapu okręgowego 42 Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej corocznie przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im.Samuela Bogumiła Lindego. Na etapie szkolnym test sk... czytaj więcej..

Aktualności
8942

I Liceum – szkołą sukcesu. Podsumowujemy semestr.

Zakończył się pierwszy semestr. Niektórzy już zdążyli napisać sprawdziany w nowym półroczu, a jeszcze inni już mają pierwsze nowe oceny. My natomiast chcielibyśmy podsumować ten okres. I semestr obfitował w ciekawe wydarzenia. Dzięki współpracy z ... czytaj więcej..

Aktualności
4306

Termocykler, sekwencjonator, metoda fish , sonda molekularna … wielka przygoda w Zakładzie Genetyki Nowotworów

23 stycznia biolodzy z klas trzecich, z opiekunką p. Agnieszką Dudek, uczestniczyli w warsztatach w Zakładzie Genetyki Nowotworów z Pracownią Cytogenetyczną Katedry Genetyki Medycznej UM w Lublinie. Zajęcia poprowadziła dr n. med. Dorota Koczkodaj. czytaj więcej..

Aktualności
2210

O specyfice pracy psychologa w Powiatowym Ośrodku Wsparcia „Stacji Świdnik II”

16 stycznia uczniowie z koła psychologicznego wraz z opiekunem psychologiem Katarzyną Paszko odwiedzili Powiatowy Ośrodek Wsparcia„Stację Świdnik II”. Funkcje przewodnika po ośrodku przejęła psycholog Magda Zielniak, która podzieliła się z uczniami s czytaj więcej..

Aktualności
2563

Siatkarze wrócili ze złotym i brązowym krążkiem. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej za nami

Miniony tydzień siatkarze z Bronka mogą uznać za niezwykle udany. 16 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców, dwa dni później w hali sportowej ZS w Piaskach rywalizowały dziewczęta. Drużyna chłopców w składzie KRYSTIAN S... czytaj więcej..

Aktualności
3067

Odkrycia w medycynie. Najnowsza akcja plakatowa

Z wielkimi odkryciami jest tak, że po jakimś czasie wydają nam się naturalne … Taką refleksję możecie znaleźć na jednym z plakatów dotyczących wynalazków w medycynie. Przygotowali je uczniowie pod opieką p. A. Dudek. Dowiecie się z nich między inn... czytaj więcej..

Aktualności
3986

O układzie krążenie i budowie skóry …. Warsztaty z biologii dla gimnazjalistów

Po raz kolejny uczennice naszej szkoły, Weronika Serafin i Nikola Sitkowska, z nauczycielką biologii, Agnieszką Dudek, przeprowadziły warsztaty dla młodszych kolegów z gimnazjum. Tym razem zajęcia odbyły się w gimnazjum nr 3. Uczniowie klasy trzeciej... czytaj więcej..

Aktualności
1747

Michał Ciozda powalczy na centralnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Michał Ciozda uczeń klasy 3C został zakwalifikowany do Finału Centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Warszawski. Tematem przewodnim tegorocznej edycji olimpiady jest „NA... czytaj więcej..

Aktualności
3530

Dawny Lublin oczami społeczności żydowskiej

Uczniowie klas trzecich, uczęszczający na zajęcia rozszerzone z języka polskiego, 3 stycznia brali udział w warsztatach poświęconych kulturze żydowskiej oraz społeczności żydowskiej dawnego Lublina. Warsztaty odbyły się w Teatrze NN. Pierwsza częś... czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl