Przegląd artykułów w miesiącu

2013

Konkursy
1105

I miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o Portugalii i Brazylii

Marek Wawrzyszko 3A  zajął I miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o Portugalii i Brazylii zorganizowanym przez Centrum Języka Portugalskiego-Instituto Camões przy UMCS w Lublinie. W dniu 19.12.2013r. laureat konkursu odebrał główną nagrodę i d... czytaj więcej..

Konkursy
213

Olimpiady i konkursy w roku szkolnym 2013/2014

Olimpiady i konkursy w roku szkolnym 2013-2014. Lista uczestników i wyniki Pobierz... czytaj więcej..

Konkursy
214

Laureaci I Wojewódzkiego Konkursu Ekonomicznego "Przedsiębiorczość tu i teraz"

21 października w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Lublinie odbył się I Wojewódzki Konkurs Ekonomiczny "Przedsiębiorczość tu i teraz". Wzięło w nim udział troje uczniów naszej Szkoły: Martyna Krasoń, Paulina Płonka i Michał Mrowca. czytaj więcej..

Konkursy
238

Święto Patrona Szkoły. Informacje o konkursach dla uczniów I LO.

Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły i o Szkole dla uczniów klas I Regulamin 1.Klasy I wybierają czteroosobowe reprezentacje uczniów, którzy przygotowują się do testu. 2.Reprezentanci klas indywidualnie rozwiązują test wiedzy o Patronie Szkoły i o h czytaj więcej..

Konkursy
222

Zakończenie Wieloboju Matematycznego. Wyniki.

21 czerwca odbył się finał Wieloboju Matematycznego. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali:Marek Pucek 1A – kategoria klas pierwszych, Katarzyna Charytanowicz 2A – kategoria klas drugich, Mateusz Kotyra 3A - kategoria klas trzecich. Gratuluj czytaj więcej..

Konkursy
204

Finał Wieloboju Matematycznego 2013

Osoby, które zakwalifikowały się do finału (wg kryteriów: ilość punktów, uczestnictwo w większości serii): Klasa I: A01, A13, A17, A19 Klasa II: A04, A14, A18, A21, A29 klasa III: A09, D04. Ranking uczestników wieloboju Finał Wieloboju Matematy czytaj więcej..

Konkursy
2810

Podsumowanie XI konkursu z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne”

W tym roku szkolnym odbył się już XI konkurs z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne”. Wzięło w nim udział 30 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miasta i powiatu świdnickiego. Laureaci konkursu: 1. – szkoły ponadgimnazjalne: I miej... czytaj więcej..

Konkursy
208

VI seria zadań. III Wielobój matematyczny

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Wieloboju Matematycznym. Przedstawiamy zadania VI serii: kategoria I - Pobierz zadania -pdf  kategoria II - Pobierz zadania -pdf  kategoria III- Pobierz zadania -pdf  Zachęcamy do wzięc czytaj więcej..

Konkursy
227

Wielka wygrana w konkursie EUROSCOLA! W nagrodę wyjazd do Strasburga

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku wygrali kolejną, już III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej EUROSCOLA, w którym główną nagrodą jest udział w symulacji sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu w czytaj więcej..

Konkursy
201

Piąta seria zadań. III Wielobój matematyczny

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Wieloboju Matematycznym. Przedstawiamy zadania V serii: kategoria I - Pobierz zadania -pdf  kategoria II - Pobierz zadania -pdf  kategoria III- Pobierz zadania -pdf  Zachęcamy do wzięci czytaj więcej..

Aktualności
204

Ostatnie dni na rekrutację w projekcie "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu"

Informujemy, że w dniach 23-30 kwietnia, odbędzie się dodatkowa rekrutacja do realizowanego przez m. in. Gminę Miejską Świdnik projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - edycjaII" Wszystkie informacje i załączniki umieszczone są na stronie pr... czytaj więcej..

Konkursy
233

IV seria zadań. III Wielobój matematyczny

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Wieloboju Matematycznym. Przedstawiamy zadania IV serii: kategoria I - Pobierz zadania -pdf  kategoria II - Pobierz zadania -pdf  kategoria III- Pobierz zadania -pdf  Zachęcamy do wzięc czytaj więcej..

Konkursy
201

Zadania III serii Wieloboju matematycznego

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Wieloboju Matematycznym. Przedstawiamy zadania III serii: kategoria I - Pobierz zadania -pdf  kategoria II - Pobierz zadania -pdf  kategoria III- Pobierz zadania -pdf  Zachęcamy do wzię czytaj więcej..

Konkursy
196

VI edycja Szkolnego Wieloboju Matematycznego

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Wieloboju Matematycznym. Termin oddawania rozwiązanych zadań mija 20 marca. Przypominamy zadania I serii: kategoria I - Pobierz zadania -pdf  kategoria II - Pobierz zadania -pdf  kategoria III- P czytaj więcej..

Konkursy
255

Kasia Charytanowicz w etapie centralnym Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z Matematyki

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH jest organizowana przez Akademię Górniczo –Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie. Składa się z trójstopniowych zawodów o zasięgu ogólnopolskim (zawodów szkolnych, okręgowych, centralnych). Kasia poprzez awans czytaj więcej..

Konkursy
234

Wiktor Hunek – laureatem II miejsca okręgowego etapu Olimpiady Filozoficznej z nominacją do etapu centralnego

W minioną sobotę, 23 lutego zakończył się okręgowy etap Olimpiady Filozoficznej. Wiktor Hunek, uczeń klasy 3B zajął II miejsce i tym samym wywalczył sobie udział w eliminacjach centralnych. Przypomnijmy drogę Wiktora do sukcesu. Na etapie szkolnym czytaj więcej..

Konkursy
201

Konkurs o indeks na Administrację KUL

Instytut Administracji Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL,organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju, konkurs na pracę pisemną pt. „Funkcjonowanie wybranej instytucji publicznej w Polsce” oraz I-szy Ogólnopolski... czytaj więcej..

Konkursy
1657

Konkurs literacki "Umarli wychodzą z cienia" I i II miejsce dla uczennic z I LO.

W dniu 4 lutego 2013 roku w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie rozstrzygnięto konkurs literacki „Umarli wychodzą z cienia…” adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Zadaniem uczestników było „wejście” w po... czytaj więcej..

Konkursy
215

XI POWIATOWY KONKURS Z FIZYKI „FOTOGRAFUJEMY ZJAWISKA FIZYCZNE”

Starosta Powiatu Świdnickiego, Burmistrz Miasta Świdnika I I Liceum Ogólnokształcące im.W.Broniewskiego w Świdniku ogłaszają XI POWIATOWY KONKURS Z FIZYKI „FOTOGRAFUJEMY ZJAWISKA FIZYCZNE”. Szczegółowe informacje o konkursie w Regulaminie. Pobierz &n... czytaj więcej..

Konkursy
191

VI edycja Szkolnego Wieloboju Matematycznego

Rusza kolejna edycja Szkolnego Wielobóju Matematycznego – konkursu przeznaczonego dla uczniów naszego Liceum. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy, trwający do końca maja polega na rozwiązywaniu zadań w domu i udzielaniu odpowiedzi na karcie o... czytaj więcej..

Konkursy
243

Konkurs fotograficzny - Matematyka w obiektywie

Nauczyciele matematyki zapraszają do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego "Matematyka w obiektywie". Matematyka jest wszędzie. Rozejrzyj się dookoła i zauważ jej zachwycające piękno. Ten konkurs jest adresowany właśnie do Ciebie. Z... czytaj więcej..

Konkursy
206

Olimpiady i konkursy 2012/2013

Olimpiady i konkursy w roku szkolnym 2012-2013. Lista uczestników i wyniki - pobierz... czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl