Przegląd artykułów w miesiącu

2010

Konkursy
2173

Powiatowy Konkurs Informatyczny

6 grudnia zgodnie z coroczną tradycją odbył się Powiatowy Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera". Miejscem zawodów były nowoczesne pracownie w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku. Zadania, z którymi zmagali się uczestnicy zos... czytaj więcej..

Konkursy
938

"Złota Tarcza" IX Ranking Kuriera Lubelskiego rozstrzygnięty. Bronek w czołówce!

Ranking powstaje na podstawie wyników ankiety, którą redakcja Kuriera Lubelskiego przesyła do szkół. Pytania dotyczą różnych domen działalności: wyników matur, liczby laureatów i finalistów olimpiad, liczby uczniów, którzy odnosili sukcesy w ogólnopo... czytaj więcej..

Konkursy
206

Finał IV Wieloboju Matematycznego

W finale wieloboju zwyciężył Wojciech Basiuk z klasy IA, w kategorii klas II najlepsza była Aleksandra Królik IIA, natomiast w kategorii klas III najlepszy okazał się Konrad Żuchowicz IIIA. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończeni czytaj więcej..

Konkursy
2948

VIII konkurs z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne” - podsumowanie

W roku szkolnym 2009/2010 odbył się VIII konkurs z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne”. Wzięło w nim udział 29 uczniów gimnazjów i szkół średnich powiatu świdnickiego. Organizatorem konkursu są: I Liceum im. W. Broniewskiego, Starosta Powiatu Ś... czytaj więcej..

Konkursy
205

Finał Wieloboju Matematycznego

Finał Wieloboju Matematycznego odbędzie się we wtorek 15 czerwca od godziny 10.50 w sali 44. Osoby, które zakwalifikowały się do finału:   Kategoria I: A01, A26, A08, A30, C29 Kategoria II: A09, A16, C30, A12, A27, B19 Kategoria III: czytaj więcej..

Konkursy
202

III Wielobój matematyczny - rankingi

Zapoznaj się z aktualnymi rankingami dla serii III, IV, V, oraz ogólnym rankingiem po pięciu seriach. Rankingi po trzech ostatnich seriach – pobierz  Ranking po piątej serii (podsumowujący) – pobierz  ... czytaj więcej..

Konkursy
202

III Wielobój matematyczny - szósta seria

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania szóstej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  czytaj więcej..

Konkursy
1345

Turniej Wiedzy Pożarniczej

25 marca 2010 r. w Piaskach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca Igor Gontarz (IIA) - I m czytaj więcej..

Konkursy
202

III Wielobój matematyczny - Piąta seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania piątej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  k... czytaj więcej..

Konkursy
196

III Wielobój matematyczny - wyniki i ranking po dwóch seriach

Wyniki po pierwszej i drugiej serii – pobierz  Ranking po dwóch seriach – pobierz  czytaj więcej..

Konkursy
201

III Wielobój matematyczny - czwarta seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania czwartej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. Rankingi wszystkich dotychczasowych serii zostaną zamieszczone 12 kwietnia regulamin konk czytaj więcej..

Konkursy
225

Konkurs Biochemiczny

26 marca w III LO w Lublinie odbył się Konkurs Biochemiczny. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Anastazja Gładysz i Agnieszka Bronisz z kl.2a, Iga Zarzycka z kl.2c oraz Alicja Ścibior z kl.3b i Katarzyna Jasińska z kl.3a. Dziewczęta przygotowy czytaj więcej..

Konkursy
198

III Wielobój matematyczny - trzecia seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania trzeciej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  ... czytaj więcej..

Konkursy
209

Konkursy
204

III Wielobój Matematyczny - druga seria zadań

 Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania drugiej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych –  ka czytaj więcej..

Konkursy
280

CLIKONMANIAC 2010

10 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji konkursu językowego Clikonmaniac, zorganizowanego przez Gimnazjum nr5 im Sybiraków w Zamościu. Test konkursowy zawierał zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytaneg czytaj więcej..

Konkursy
223

Szkolny Wielobój Matematyczny - III edycja konkursu

Rusza kolejna edycja Szkolnego Wieloboju Matematycznego – konkursu przeznaczonego dla uczniów naszego Liceum. Konkurs składa się z dwóch etapów. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu . Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach. Pierwsza seria... czytaj więcej..

Konkursy
206

Ogólnoszkolny konkurs ekologiczny „Bądź eko” rozstrzygnięty

Konkurs polegał na stworzeniu projektu koła zainteresowań, wycieczki edukacyjnej lub innych ciekawych przedsięwzięć. Członkowie Jury Konkursowego oceniając prace brali pod uwagę: szczegółowość projektowanych zadań, proekologiczny charakter projekt czytaj więcej..

Konkursy
284

Konkurs „Idiomy w trzech językach” - język niemiecki

W piątek, 15 stycznia 2010 uczniowie „Bronka” mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z języka niemieckiego w szkolnym konkursie idiomów. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła znajomości zwrotów idiomatycznych zawierających kolory. Zwycię czytaj więcej..

Wyników 1 - 19 z 19

1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl