Przegląd artykułów w miesiącu

2010

Konkursy
3

Powiatowy Konkurs Informatyczny

6 grudnia zgodnie z coroczną tradycją odbył się Powiatowy Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera". Miejscem zawodów były nowoczesne pracownie w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku. Zadania, z którymi zmagali się uczestnicy zos... czytaj więcej..

Konkursy
3

"Złota Tarcza" IX Ranking Kuriera Lubelskiego rozstrzygnięty. Bronek w czołówce!

Ranking powstaje na podstawie wyników ankiety, którą redakcja Kuriera Lubelskiego przesyła do szkół. Pytania dotyczą różnych domen działalności: wyników matur, liczby laureatów i finalistów olimpiad, liczby uczniów, którzy odnosili sukcesy w ogólnopo... czytaj więcej..

Konkursy
2

Finał IV Wieloboju Matematycznego

W finale wieloboju zwyciężył Wojciech Basiuk z klasy IA, w kategorii klas II najlepsza była Aleksandra Królik IIA, natomiast w kategorii klas III najlepszy okazał się Konrad Żuchowicz IIIA. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas zakończeni czytaj więcej..

Konkursy
2

VIII konkurs z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne” - podsumowanie

W roku szkolnym 2009/2010 odbył się VIII konkurs z fizyki „Fotografujemy Zjawiska Fizyczne”. Wzięło w nim udział 29 uczniów gimnazjów i szkół średnich powiatu świdnickiego. Organizatorem konkursu są: I Liceum im. W. Broniewskiego, Starosta Powiatu Ś... czytaj więcej..

Konkursy
2

Finał Wieloboju Matematycznego

Finał Wieloboju Matematycznego odbędzie się we wtorek 15 czerwca od godziny 10.50 w sali 44. Osoby, które zakwalifikowały się do finału:   Kategoria I: A01, A26, A08, A30, C29 Kategoria II: A09, A16, C30, A12, A27, B19 Kategoria III: czytaj więcej..

Konkursy
3

III Wielobój matematyczny - rankingi

Zapoznaj się z aktualnymi rankingami dla serii III, IV, V, oraz ogólnym rankingiem po pięciu seriach. Rankingi po trzech ostatnich seriach – pobierz  Ranking po piątej serii (podsumowujący) – pobierz  ... czytaj więcej..

Konkursy
3

III Wielobój matematyczny - szósta seria

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania szóstej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  czytaj więcej..

Konkursy
3

Turniej Wiedzy Pożarniczej

25 marca 2010 r. w Piaskach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca Igor Gontarz (IIA) - I m czytaj więcej..

Konkursy
2

III Wielobój matematyczny - Piąta seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania piątej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  k... czytaj więcej..

Konkursy
3

III Wielobój matematyczny - wyniki i ranking po dwóch seriach

Wyniki po pierwszej i drugiej serii – pobierz  Ranking po dwóch seriach – pobierz  czytaj więcej..

Konkursy
3

III Wielobój matematyczny - czwarta seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania czwartej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. Rankingi wszystkich dotychczasowych serii zostaną zamieszczone 12 kwietnia regulamin konk czytaj więcej..

Konkursy
3

Konkurs Biochemiczny

26 marca w III LO w Lublinie odbył się Konkurs Biochemiczny. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Anastazja Gładysz i Agnieszka Bronisz z kl.2a, Iga Zarzycka z kl.2c oraz Alicja Ścibior z kl.3b i Katarzyna Jasińska z kl.3a. Dziewczęta przygotowy czytaj więcej..

Konkursy
3

III Wielobój matematyczny - trzecia seria zadań

Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania trzeciej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych – pobierz  ... czytaj więcej..

Konkursy
3

Konkursy
3

III Wielobój Matematyczny - druga seria zadań

 Wszystkich chętnych zapraszamy do rozwiązywania drugiej serii zadań.Termin oddania każdej z serii konkursu zamieszczony jest na karcie z odpowiedziami. regulamin konkursu– pobierz  kategoria pierwsza - dla klas pierwszych –  ka czytaj więcej..

Konkursy
4

CLIKONMANIAC 2010

10 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji konkursu językowego Clikonmaniac, zorganizowanego przez Gimnazjum nr5 im Sybiraków w Zamościu. Test konkursowy zawierał zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytaneg czytaj więcej..

Konkursy
3

Szkolny Wielobój Matematyczny - III edycja konkursu

Rusza kolejna edycja Szkolnego Wieloboju Matematycznego – konkursu przeznaczonego dla uczniów naszego Liceum. Konkurs składa się z dwóch etapów. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu . Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach. Pierwsza seria... czytaj więcej..

Konkursy
4

Ogólnoszkolny konkurs ekologiczny „Bądź eko” rozstrzygnięty

Konkurs polegał na stworzeniu projektu koła zainteresowań, wycieczki edukacyjnej lub innych ciekawych przedsięwzięć. Członkowie Jury Konkursowego oceniając prace brali pod uwagę: szczegółowość projektowanych zadań, proekologiczny charakter projekt czytaj więcej..

Konkursy
1

Konkurs „Idiomy w trzech językach” - język niemiecki

W piątek, 15 stycznia 2010 uczniowie „Bronka” mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z języka niemieckiego w szkolnym konkursie idiomów. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła znajomości zwrotów idiomatycznych zawierających kolory. Zwycię czytaj więcej..

Wyników 1 - 19 z 19
1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl