Przegląd artykułów w miesiącu

2008

Konkursy
4

Powiatowy Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera" 2008

Po rocznej przerwie ponownie w naszej szkole został zorganizowany Powiatowy Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera". W tym roku do rywalizacji stanęli uczniowie szkół: I LO, II LO pod opieką pani Urszuli Schab, Zespołu Szkół nr 1 pod opieką pani Lil... czytaj więcej..

Konkursy
5

I Lubelski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

W dniu 25 września 2008 r. odbył się I Lubelski Konkurs Wiedzy o Turystyce i Gospodarce dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W ramach rywalizacji zespołowej III miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku. Laurea... czytaj więcej..

Konkursy
3

Szkolny Wielobój Matematyczny 2007/2008

W finale wieloboju zwyciężyli w poszczególnych kategoriach: Tomasz Agnieszczak - kat.III, Konrad Małek - kat.II, Kamil Kiecak - Kat.I Rozdanie nagród odbędzie się na akademii kończącej rok szkolny 2007/2008. Tytuł MATEMATYK ROKU 2008 otrzymu... czytaj więcej..

Konkursy
3

Olimpiada filozoficzna

9 lutego na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS odbył się kolejny etap olimpiady filozoficznej. Nasze uczennice: Iwona Jaremek, Asia Teluk i Ala Winiarska przeszły do finału. Na zakończenie etapu pisemnego, dziewczyny z Teatru Postępu Wstecznego, czytaj więcej..

Konkursy
3

Konkurs na Dzień Patrona Szkoły

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Regulamin Konkursu na Dzień Patrona Szkoły Konkurs na Dzień Patrona Szkoły adresowany jest do uczniów I LO im. Władysława Broniewskiego i tylko oni mogą brać w nim udział. Konk czytaj więcej..

Konkursy
2

Rusza Szkolny Wielobój Matematyczny – konkurs przeznaczony dla uczniów naszego Liceum

Rusza Szkolny Wielobój Matematyczny – konkurs przeznaczony dla uczniów naszego Liceum. Publikujemy I serię zadań dostępną w trzech kategoriach (dla klas pierwszych – kategoria I, dla klas drugich – kategoria II oraz dla klas trzecich – kategoria I czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6
1lo-logo

I LO im. W. Broniewskiego

21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13

tel./fax (+48) 81 751 57 13
numery wewnętrzne:
33 - Dyrektor
34 - Księgowość
35 - Psycholog szkolny
36 - Pokój nauczycielski
37 - Wicedyrektor
38 - Biblioteka szkolna
39 - Nauczyciele WF
40 - Pielęgniarka szkolna

tel. komórkowy
507 087 816

e-mail: dyrektor@1lo.swidnik.pl
e-mail: sekretariat@1lo.swidnik.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 I LO im. W . Broniewskiego

projekt: Cedrowa.pl