11 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Idiomy w językach obcych. Nagrody i dyplomy uczestnicy otrzymali podczas finału gimnazjalnego etapu Dnia Języków Obcych z rąk pani dyrektor A. Jagieły.

Kategoria: znajomość idiomów w języku angielskim, szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce: Niedziałek Joanna (IILO)
II miejsce: Aleksandra Sobczak (IILO)
III miejsce: Natalia Pastusiak (IILO)
Wyróżnienia: Kacper Lalak (IILO), Jan Jabłoński (ILO), Ewa Kusińska (IILO) oraz Jakub Wilk (ILO)

Kategoria: znajomość idiomów w języku angielskim, szkoły podstawowe z oddziałami gimnazjalnymi

I miejsce: Filip Ciołek(G3)
II miejsce: Helena Rowińska (G1)
III miejsce: Wiktoria Perlińska (G1)
Wyróżnienia: Zuzanna Jankowska (G1), Agata Ludjan (G1)

Kategoria: znajomość idiomów w języku niemieckim, szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce: Wiktoria Serafińczuk (IILO)
II miejsce: Sylwia Cichosz (IILO)
III miejsce: Damian Góreczny (ILO)

Kategoria: znajomość idiomów w języku niemieckim, szkoły podstawowe z oddziałami gimnazjalnymi

I miejsce: Oliwia Weremko (G1)
II miejsce: Izabela Drewniak (G1)
III miejsce: Julia Trojanowska (G1)

Kategoria: znajomość idiomów w języku rosyjskim, szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce: Witalis Danilecki – ZS Piaski
I miejsce: Daniel Sznajder - ILO w Świdniku

Kategoria: plakat ilustrujący wybrany idiom w języku angielskim

I miejsce: Paulina Lekan (ILO)
II miejsce: Paulina Różyło (ILO)
III miejsce: Katarzyna Berejowska (SP 3)
Wyróżnienia: Ilona Borek (ILO), Paulina Kwiatkowska (ILO), Patrycja Zielińska (SP3), Aleksandra Skainowska (SP3), Wiktoria Wojcik (SP Mełgiew)

Kategoria: plakat ilustrujący wybrany idiom w języku niemieckim

I miejsce: Michalczuk Natalia (SP3)
II miejsce: Ewa Grądkowska (ILO)
III miejsce: Julia Duda (SP3)
Wyróżnienia: Kinga Borowiec (ILO), Adrianna Dudek (ILO), Paulina Kucharska (SP3), Magdalena Maciąg (SP3), Maja Ziólkowska (ILO), Paulina Kwiatkowska (ILO)

Organizatorzey składają serdeczne podzięowania nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów: p. M. Stępień (G1), p.M. Bronisz (ZS nr1 im. C.K.Norwida), p. K. Król (ZS Piaski), p. R. Grygielowi (SP Mełgiew), p. E. Michałek (G1), p. M. Wilk (ZPO Biskupice), p. M. Dziewie (II LO), oraz p. M. Paśnikowskiemu (G3)